www.pandemic-online.pl
Waluty:
tanie kurtka zimowe,alpha industries bomber ,bomber alpha industries,bomber adidas ,adidas bomber
Str. główna ::  Polityka prywatnosci

Polityka prywatnosci


POLITYKA ONLINE - OŚWIADCZENIE O OCHRONIE PRYWATNOŚCI

Wiemy, że zależy ci na tym, w jaki sposób Twoje dane są wykorzystywane i udostępniane. Doceniamy twoje zaufanie, że będziemy używać twoich informacji ostrożnie i rozsądnie. Niniejsze Oświadczenie opisuje naszą politykę prywatności w odniesieniu do informacji, które zbieramy za pośrednictwem strony internetowej, z telefonu komórkowego lub urządzenia w wyniku udziału w marketingu mobilnym oraz w naszych sklepach, zgodnie z opisem poniżej w sekcji "Jakie informacje gromadzimy i jak robimy Używamy go? ". Odwiedzając witrynę lub wyrażając zgodę na udział w naszym programie marketingu mobilnego, akceptujesz praktyki opisane w niniejszym Oświadczeniu o prywatności.

JAKIE INFORMACJE ZBIERAMY I W JAKI SPOSÓB KORZYSTAJEMY?

Informacje, które zbieramy, dzielą się na dwie kategorie: (1) dane osobowe podane przez użytkownika oraz (2) informacje o śledzeniu gromadzone podczas przeglądania witryny, telefonu komórkowego lub urządzenia.

Dane osobowe umożliwiające identyfikację

Będziemy gromadzić i przechowywać informacje umożliwiające identyfikację osób za każdym razem, gdy wykonasz następujące czynności:

1. Kup nasze produkty. Kupując produkty od nas za pośrednictwem Strony, będziemy gromadzić dane osobowe umożliwiające identyfikację użytkownika, takie jak imię i nazwisko, adres pocztowy, adres e-mail, numer telefonu, numer telefonu komórkowego. Używamy tych informacji do przetwarzania i komunikowania się z Tobą w sprawie Twojego zamówienia. Kupując produkt za pośrednictwem Witryny, możesz również wybrać, czy chcesz, abyśmy wysyłali Ci informacje o naszych produktach, usługach, specjalnych promocjach lub zachętach.

2. Informacje o wolontariuszu. W celu zapewnienia lepszej i bardziej spersonalizowanej usługi oraz na bieżąco informować o produktach i usługach naszych i stron trzecich, możemy zbierać inne dane osobowe, które dobrowolnie nam przekazujesz, takie jak informacje o Twoich osobistych preferencjach, ankietę odpowiedzi, szczegóły dotyczące transakcji i interakcji z nami.

3. Utwórz konto. Masz możliwość założenia konta u nas na Stronie. Podczas tworzenia konta zbieramy dane osobowe, takie jak imię i nazwisko, adres pocztowy, numer telefonu, numer telefonu komórkowego, adres e-mail i data urodzenia. Używamy tych informacji do zarządzania Twoim kontem oraz dostosowywania i ulepszania zakupów online. Możesz również wybrać, czy chcesz, abyśmy wysyłali Ci informacje o naszych produktach, usługach, specjalnych promocjach lub zachętach. Możesz nie tworzyć konta lub nie przekazywać nam pewnych informacji, ale wtedy możesz nie być w stanie korzystać z wielu funkcji dostępnych na Stronie.

4. Skontaktuj się z nami z pytaniem lub obawą. Jeśli skontaktujesz się z naszym centrum obsługi klienta, aby lepiej służyć Twoim potrzebom, przedstawiciel poprosi Cię o podanie pewnych danych osobowych, takich jak imię i nazwisko, adres do korespondencji, numer telefonu, numer telefonu komórkowego i / lub adres e-mail.

CZY UDZIELAMY INFORMACJI OTRZYMYWANYCH?

Chociaż gromadzone przez nas informacje o Tobie są dla nas ważne, nie zajmujemy się wynajmowaniem lub sprzedażą tych informacji innym.

W JAKI SPOSÓB BEZPIECZEŃSTWO JEST INFORMACJE, KTÓRE ZBIERAMY?

Wierzymy w zapewnianie bezpiecznych zakupów wszystkim naszym klientom. Chcemy, abyś czuł się komfortowo, że dane osobowe, takie jak Twoje imię i nazwisko oraz adres, będą bezpieczne przez cały czas zakupów w witrynie

Witryna akceptuje zamówienia wyłącznie z przeglądarek internetowych, które umożliwiają komunikację za pośrednictwem technologii Secure Socket Layer (SSL); na przykład w wersji 3.0 lub wyższej Netscape Navigatora i wersji 3.02 lub wyższej przeglądarki Internet Explorer. Oznacza to, że nie będziesz w stanie przypadkowo złożyć zamówienia za pośrednictwem niezabezpieczonego połączenia. Pomimo tych wszystkich środków ostrożności, żadna metoda transmisji przez Internet lub metoda elektronicznego przechowywania danych nie jest w 100% bezpieczna. Dlatego też, podczas gdy staramy się wykorzystywać komercyjnie akceptowalne sposoby ochrony Twoich danych osobowych, nie możemy zagwarantować całkowitego bezpieczeństwa.

Powrót